Futbol Amatör

Ortaçeşmespor yeni bir sayfa açma niyetinde

Kurban Bayramı
Ortaçeşmespor yeni bir sayfa açma niyetinde

Ortaçeşmespor yeni bir sayfa açma niyetinde

İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Ortaçeşmespor, hafta sonu oynayacağı Kestanelikspor maçı ile birlikte yeni bir sayfa açma niyetinde.

Bu sezon yaşadığı sakatlıklar, kart cezaları, bariz hakem hataları derken umudunu bulamayan Bordo-Beyazlı ekip, geçen hafta sonu zirve yarışında mücadeleye çıkan İstanbul Bulancakspor ile deplasmanda oynadığı müsabakadan beraberlikle ayrılmış idi. Beykoz ekibinde Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu yaptığı açıklamada, ilk yarının son maçında evlerinde konuk edecekleri Kestanelikspor maçı ile birlikte yeni bir sayfa açma düşüncesinde olduklarını söylerken, ” Tabii ki gönül isterdi ki ilk yarının son maçı öncesinde zirve yarışına ortak bir takım olmalı idik, maalesef bu sezon üzerimizde anlam veremediğimiz derecede ki benzetme yapmak gerekirse kara bulutlar dolaşmakta. Yaşadıklarımızı herkes biliyor, görüyor. Cümlelerin boğazımıza düğümlendiği anlar yaşıyoruz. Şartlar ne olursa olsun biz çıkıp maçlarımızı oynayacağız. Puan tablosundaki görüntü pes ettiğimiz anlamı taşımıyor. Kestanelikspor maçı ile galibiyetler serimizi başlatmak niyetindeyiz. Bu camia aldığımız sonuçlar ne olursa olsun bize destek oldu ve bundan sonrada bu destek İnşallah devam edecek. “ şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise hedef ve beklentilerin her zaman karşılık bulamayacağını söylerken, ” Bu sezon bizim açımızdan iyi bir tecrübe oldu. Hedefimizin uzağında kaldık, ancak bu değil ki lige havlu attık, bu kesinlikle olmayacak.  Önümüzde oynayacağımız 12 maç daha bulunmakta. Zirve yarışından uzak ve geride kaldık ancak, Ortaçeşmespor gruptaki sıralamayı belirleyecek bir takım özelliğini korumakta. Dolayısı ile bundan sonraki her maçımıza 3 puan, galibiyet hedefi ile çıkmaya devam edeceğiz. Bu süreçte galip de mağlup da olunabilir ancak biz sahaya tüm yüreğimizi koymak zorundayız. Futbolcularımızdan da beklentim bu yönde. Önümüze engeller çıkabilir setler çekilebilir fakat ne olursa olsun,-Ben bugün görevimi yaptım-denebilmeli. Hafta sonundaki Kestanelikspor maçı ile bir galibiyetler serisi neden başlamasın ” diye konuştu.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise ” Biz bu futbolcu kardeşlerimiz ile yola çıktık ve onlar ile devam edeceğiz. Futbolcularımızdan tek dileğimiz maçı son düdük çalıncaya kadar yürekten yaşayıp oynamaları. Küsmek, motivasyon kaybı yaşamak, kızmak bir şey değiştirmez. Bu camia maçlarımıza gelip bizlere her şartta destek olmaya devam ederken, her maçımıza bir final maçı gibi hazırlanıp çıkma mecburiyeti var. ” dedi.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ